BUBAK BHP

09 listopada 2018

Szkolenia BHP i szkolenia ISO dla pracodawców i pracowników.

XXI wiek wiele zmienił w pracy, podejściu do pracy ale przede wszystkim do wymagań pracodawcy i oczekiwań pracownika. Obecnie kładzie się ogromny nacisk na "rozwój osobisty". Oczywiście jest to korzystne zarówno dla firm jak i zatrudnionych. Dlatego jeżeli ktoś byłby zainteresowany zagadnieniami z BHP albo z certyfikacji ISO w wersji anglojęzycznej to poniżej znajdzie coś dla siebie. Jest to w mojej ocenie dodatek do polskich przewodników dostępnych w internecie i oczywiście cenny wpis do CV.

Pierwszy portal, których chciałem się podzielić:

advisera.com

Znajdziemy w nim kompletne szkolenia z ISO 22301, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 / OHSAS 18001, ISO 13485 lub innych certyfikatów. Wszystie szkolenia są w formie kilkuminutowych filmików prowadzonych przez specjaliste ds. certyfikacji. Całość kursu trwa kilka godzin i jest całkowicie darmowa. Jeżeli natomiast jesteśmy zainteresowani otrzymaniem certyfikatu, wtedy po uiszczeniu opłaty przystępujemy do egzaminu, a następnie, po uzyskaniu wyniku pozytywnego, dostajemy certyfikat.

Drugi portal:

360training.com

Jest to baza tysięcy szkoleń bhp, środowiskowych, kompetencji miekkich, czy marketingowych. Jeżeli tylko jesteś zainteresowany poszerzaniem swoich horyzontów to ten portal z pewnością przypadnie Ci do gustu. Wiele szkoleń jest dostępnych bezpłatnie, niektóre wymagają opłaty od kilku do kilkudziesięciu dolarów. Niezależnie od tego czy korzystamy tylko z opcji szkoleń za darmo, po ukończeniu każdego kursu otrzymujemy certyfikat.

Linkedin.com

W tym przypadku możemy mieć dostęp do całej gamy szkoleń. Tematyka jest bardzo szeroka. Począwszy od kursów Microsoft Excel, przez metodologię lean manufacturing i six sigma, aż do reklamy i mediów. Filmiki wideo są przygotowane w sposób przystępny dla słuchacza, niekiedy jest możliwość pobrania ćwiczeń i notatek w formie pdf. Niestety ta platforma e-learningowa jest dostępna jedynia dla użytkowników premium, aczkolwiek każdy członek Linkedin może przez 30 dni testować konto premium za darmo.

Zachęcam do zajrzenia na te portale.