Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo szeroką gamę usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Specjalizujemy się w szkoleniach BHP dla firm, oferując kompleksowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Nasze szkolenia BHP są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa pracy. Dostarczamy praktyczną wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego zarządzania ryzykiem zawodowym i zapewnienia bezpiecznych warunków pracy.

W ramach naszych usług oferujemy szkolenia wstępne i okresowe BHP, które są nieodłącznym elementem dbania o bezpieczeństwo pracowników. Podczas szkoleń omawiane są zagadnienia takie jak procedury bezpieczeństwa, prawa i obowiązki pracowników, identyfikacja zagrożeń oraz sposoby postępowania w sytuacjach awaryjnych.

Dodatkowo, proponujemy również szkolenia dla pracodawców, które skupiają się na aspektach zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy w firmie. W ramach tych szkoleń omawiane są m.in. obowiązki pracodawcy, tworzenie planów BHP, audyty bezpieczeństwa oraz dokumentacja związana z BHP.

Nasza oferta obejmuje także usługi doradcze z zakresu BHP. Nasi eksperci pomogą Państwu w identyfikacji i ocenie ryzyka zawodowego, sporządzeniu karty oceny ryzyka oraz opracowaniu odpowiednich procedur i zaleceń mających na celu minimalizację zagrożeń.

Dla większej wygody naszych klientów, oferujemy również szkolenia online. Dzięki nim można zdobyć niezbędną wiedzę w dowolnym miejscu i czasie, co jest szczególnie korzystne dla pracowników, którzy mają ograniczony dostęp do tradycyjnych szkoleń stacjonarnych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, które pozwolą Państwu zadbać o bezpieczeństwo i higienę pracy w Państwa firmie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat cennika i dostosowania oferty do Państwa potrzeb.

BUBAK BHP

Szkolenie okresowe

Kompleksowa usługa szkoleniowa dla wszystkich stanowisk pracy
 

indywidualne podejście
kurs lub seminarium
język polski, angielski, ukraiński i rosyjski
dojazd do klienta
gwarancja jakości
brak nudy
satysfakcja gwarantowana
zgodnie z rozporządzeniem
stosowne zaświadczenie

od 99 zł/os.

Szkolenie wstępne

Oferta obejmuje instruktaż ogólny dla wszystkich stanowisk pracy.
 

indywidualne podejście
język polski, angielski, ukraiński i rosyjski
dojazd do klienta
gwarancja jakości
stosowne zaświadczenie
oferta specjalna - Kraków

od 99 zł/os.

Ocena ryzyka zawodowego

Doskonałe narzędzie do oceny i poprawy warunków bezpieczeństwa i higieny w każdym zakładzie pracy.
 

realizacja obowiązku prawnego

zabezpieczenie pracowników

poprawa świadomości

odpowiedzialność

ograniczanie liczby wypadków

edukacja

149 zł/szt.

 

Szkolenie okresowe

Zapewnienie szkoleń BHP jest jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy wobec pracowników. Decydując się na współpracę z nami gwarantujesz swoim pracownikom poszerzenie ich wiedzy w przystępny i nowoczesny sposób.

Dostępne moduły.

  • dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami
  • dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych
  • dla pracowników inżynieryjno-technicznych
  • dla pracowników służby BHP
  • dla pracowników administracyjno-biurowych i innych

 

Szkolenie dostępne jest w formie kursu lub seminarium. Zawiera także egzamin i wydanie stosownego zaświadczenia. Szkolenia BHP Kraków. BHP szkolenia, to jedna z częściej wyszukiwanych fraz jeśli jesteś zainteresowany 

KONTAKT

 

Szkolenie wstępne - instruktaż ogólny

Jest to obowiązkowy element wprowadzenia nowego pracownika do firmy. Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz gwarancję, że taki pracownik zostanie zapoznany z obowiązującymi przepisami BHP, a także kodeksem pracy. Dodatkowo instruktaż ten obejmuje zagadnienia z udzielania pierwszej pomocy. W zależności od przedsiębiorstwa nowo zatrudniony pracownik poza przepisy BHP i regulamin danego zakładu.

 

KONTAKT

Ocena ryzyka zawodowego 

Ocena ryzyka zawodowego - służy do zapewnienia ochrony zdrowia i życia pracowników. Jest to narzędzie do identyfikowania, obniżania i eliminowania zagrożeń powstających podczas funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Pracodawca zobowiązany jest do oceniania ryzyka zawodowego dla wszystkich stanowisk pracy.

 

KONTAKT